O nás

PALM TATTOO

Studio Palm tattoo jsme založili v roce 2016. 

Jakoby to bylo včera, si pamatuju první moment, když jsem vstoupila do dveří zanedbaného polosuterénu. A aniž bych přemýšlela nad tím, kolik práce nás čeká...bylo to tam a bylo to jasný. Do nekonečné rekonstrukce se nezištně zapojili přátelé i rodina. A myslím, že právě to vytvořilo tak skvělou rodinnou atmosféru našeho studia. 

V roce 2016 jsme v Palm tattoo začínaly tetovat ve dvou, já a Fausty, se kterou jsme společně tetovaly už pár let. Po několika  měsících se k nám připojili další dva tatéři , Terka a Jimbo a za nedlouho i Sandra (dready.cz). A tak se služby studia rozšířily o pletení dreadů a dalšího nezbytného člena našeho týmu. 

A jak už to bývá, věci se mění.  Tak i osazenstvo Palm tattoo se pozměnilo. 

Od roku 2018 u nás tetuje Lenka (momentálně na matěřské dovolené). Jimbo v dobrém odešel a zase se v dobrém vrátil. Terka i Fausty se osamostatnily a každá otevřela vlastní studio. Sandra u nás stále plete své krásné dready. V roce 2021 jsme pod svá křídla vzali nadějnou začínající tatérku Verču. Rozšířili jsme služby a vytvořili koutek pro Zuzku (nehtyodzrzky.cz).

V minulém roce se k týmu Palm tattoo připojila tatérka Olesia, která právě cestuje po světě a my už se nemůžeme dočkat, až se k nám vrátí.

A i letos už jsme se stihli rozrůst o nového zkušeného tatéra Nikolase.


A já? Tetuju a bdím nad tím, co jsme společně vytvořili ❤️ 

Štěpánka