Aktuálně

V PALM TATTOO

 

Po velmi dlouhém omezení jsme se i my dočkali. Od 10.5. nám vláda dovolila vrátit se ke své práci. Samožřejmě to není jen tak...musíme dodržovat opatření. Proto Vás žádáme, do studia vstupujte s respirátorem, při vstupu si desinfikujte ruce a mějte negativní test na covid.

Do Nového roku jsme bohužel vkročili s nohama i rukama svázanýma. Pracovat nemůžeme z důvodu vládního nařízení. Zatím je omezení do 22.1.2021....ale kdo ví.

Alespoň na pár dnů jsme před Vánoci mohli studio otevřít. Tak proč to neoslavit...? Natočili jsme i krátké video, které je na našem Facebooku.

Jupíííí, konečně dorazily naše nové samolepky. Design samolepek je vytvořen ve spolupráci se secesním letteringovým specialistou Petr Ulik Junior

Nechceme být obyčejné studio a tak si potrpíme na neobyčejné doplňky.

Vzhledem k aktuální situaci nemůžeme tetovat, tak abychom se úplně neflákali, šijeme roušky stejně jako na jaře. Jsou boží, jsou ručně kreslené, každá originální a šité jsou s láskou. Aktuální nabídku můžete sledovat na facebooku Roušky z Palm tattoo

Tapetujeme

31.10.2020

V létě jsme trochu zkrášlili a zútulnili studio. A protože nejsme žádné bábovky, zvládli jsme vytapetovat sami. Sandra, Jimbo a Štěpánka s malým Kryštofem.

Omezení

31.10.2020

I nás se bohužel týkají opatření kvůli pandemii. V tuto chvili to vypadá že budeme moct otevřít studio až 20.11.2020.